Bardzo cieszy mnie fakt, że zdjęcia podczas chrztu stały się wręcz nieodłącznym elementem tej uroczystości. Chyba trudno jest o lepszą pamiątkę z tej uroczystości, zwłaszcza, że jest to pamiątka nie tylko dla rodziców, ale też dla dziecka.

Zdjęcia kilkumiesięcznych maluchów potrafią rozmiękczyć nawet najtwardsze serca. Jednak każdy kto próbował uchwycić taką dziecięcą energię na zdjęciach, ten wie, że nie jest to łatwe zadanie. Tym bardziej warto postawić na profesjonalną oprawę 😉

Potrzebny jest Ci fotograf na chrzest w Białymstoku? A może organizujesz uroczystość za miastem? Nie ma problemu – dojazd do 50 km jest w cenie takiego reportażu. Sprawdź, czy mam wolny termin i skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.

Reportaż z chrztu w praktyce:

  1. W domu, w którym przygotowujecie się do chrztu zjawiam się godzinę/dwie przed uroczystością. Skupiam się głównie na fotografowaniu dziecka, ale nie zapominam przy tym o rodzicach i otoczeniu 😉
  2. Po zdjęciach w kościele – w zależności od Waszych preferencji – robię też zdjęcia podczas przyjęcia.
  3. Kiedy mam już gotowy, obrobiony reportaż, otrzymujecie ode mnie link do jego pobrania oraz link do internetowej galerii.
  4. Możliwe jest także dodatkowe zamówienie albumów ze zdjęciami. Ich ostateczny kształt i wygląd zależy już od Was.
Pamiątki chrztu świętego
Tato trzymający dziecko patrzące w obiektyw
Wnętrze kościoła przed chrztem
Dziecko w nosidełku przed chrztem świętym
Liturgiczne naczynia chrzcielne
Polewanie wodą święconą głowy dziecka podczas chrztu
Portret rodzinny z niemowlakiem po chrzcie
Babcia z wnuczkiem
Dzieci bawiące się bańkami mydlanymi
Czarno-białe zdjęcie pokazujące dzieci bawiące się balonami