Hej! Nazywam się Piotr, jestem etatowym fotografem i filmowcem Uniwersytetu w Białymstoku. Fotografia od lat jest moją wielką pasją i czerpię z niej ogromną radość.

W swojej pracy najbardziej cenię sobie dobry kontakt z klientem. Staram się jak najlepiej poznać każdą osobę czy parę, żeby na zdjęciach oddać jej indywidualny charakter.

Lubię niepozowane kadry, pełne spontaniczności i kolorów. Na sesjach przede wszystkim dbam o bezstresową atmosferę, pełną dobrej zabawy.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania – chętnie na nie wszystkie odpowiem! Wystarczy skorzystać z formularza kontaktowego.


Moje kursy, szkolenia, certyfikaty


Opinie klientów

Piotr Duniewski PRO fotograf, tak PRO mogę z czystym sumieniem powiedzieć że wykonał mega robotę super kontakt, głowa pełna pomysłów. Polecamy Ania i Adrian 🙂

Opublikował: Adrian Łoś – zobacz pełny wpis

Jedyny wyjątkowy wieczór Justyny uważam za udany 😀 Pierwszym punktem była profesjonalna sesja zdjęciowa w towarzystwie miliona żyjątek i mokrej trawy iii dzięki temu było jeszcze zabawniej! Dziewczyny dziękuję Wam serdecznie ! Mały komentarz odnośnie samej sesji, skorzystałam z usług Piotr Duniewski który dzielnie starał się trzymać w niepewności przyszłą pannę młodą aby nie dowiedziała się do ostatniej chwili gdzie i po co jedziemy A to nie było łatwe, dziękuję! Bardzo komunikatywny człowiek fajna współpraca mimo że my kompletnie nie wiedziałyśmy jak pozować do zdjęć to wyszło świetnie

Opublikowała: Agnieszka Malczewska – zobacz pełny wpis