Przygotowania do ślubu i wesela potrafią być naprawdę męczące! Nie rzucam słów na wiatr, nie tak dawno sam przez to przechodziłem 😉 Jeśli szukacie odpowiedniego fotografa na swój wielki dzień, to dobrze trafiliście! W tej dziedzinie fotografii mam niesamowity zapał do pracy i ciągle szukam nowych pomysłów – nigdy nie stoję w miejscu.

Na co dzień jestem etatowym fotografem i filmowcem Uniwersytetu w Białymstoku (więcej o mnie tutaj). Jestem typem ekstrawertyka, więc w pracy fotografa największą frajdę daje mi kontakt z drugą osobą. Pod tym względem fotografia ślubna sprawia mi ogromną radość!

Na swoich zdjęciach ślubnych staram się uchwycić przede wszystkim Wasze emocje. W dniu ślubu jest ich zawsze tak dużo, że zazwyczaj wręcz nie odrywam oczu od wizjera aparatu. Staram się wtapiać w otoczenie, tak aby moja obecność nikogo nie krępowała i nie ograniczała.

W reportażu ślubnym istotne jest także otoczenie. Zajmuję się również fotografią produktową, więc fotografowanie weselnych detali to dla mnie czysta przyjemność. Takie zdjęcia budują klimat całego reportażu, w związku z czym nigdy o nich nie zapominam.

Stawiam na profesjonalizm – pracuję na sprawdzonym, przetestowanym sprzęcie. Używam jasnych obiektywów, które umożliwiają mi fotografowanie bez lamp błyskowych podczas ceremonii ślubu. Zawsze mam przy sobie zapasowy sprzęt – przezorny zawsze ubezpieczony 😉

Jeśli podoba się Wam klimat i nastrój moich zdjęć zapraszam do kontaktu. Na pewno wspólnie uda nam się stworzyć niezapomnianą pamiątkę zdjęciową z Waszego wielkiego dnia.

Reportaż ślubny w praktyce:

  1. Koniecznie spotkajmy się przed Waszym wielkim dniem! Bardzo ważne, żebyśmy mogli poznać się lepiej przed uroczystością 🙂
  2. W tym dniu odpuszczamy wszelkie pozowanie do zdjęć! Chyba, że akurat Was o to poproszę 😉
  3. Gorąco zachęcam do zostawienia pleneru na inny dzień. Pośpiech i stres podczas takiej sesji to zbędne przeszkadzajki.
  4. Zarezerwujcie podczas wesela czas potrzebny na wykonanie zdjęć grupowych. To doskonała okazja do wspólnych zdjęć z gośćmi.
  5. Zazwyczaj kończę pracę po oczepinach.
  6. Obróbkę zdjęć zaczynam praktycznie od razu po weselu. Dzięki temu gotowy materiał otrzymujecie po około 2-3 tygodniach. Potem projektuję jeszcze albumy, których ostateczny wygląd ustalam już z Wami. Przykładowe albumy można obejrzeć tutaj.